Angielski dla dzieci Dzierżoniów

Angielski dla dzieci Dzierżoniów Najlepsza szkoła angielskiego English Wanted ! Stosujemy nowoczesne metody nauczania tj. metody audiolingwalną, elicytacji, komunikacyjną czy reagowania ciałem, aby język angielski szybko przestał być językiem obcym. Oferujemy nauke języka angielskiego jak i niemieckiego. Posiadamy uczniów w bardzo zróżnicowanym wieku od przedszkolnego do osób dorosłych. Zapraszamy również do współpracy przedszkola.Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat. Częstotliwość oraz długość ich trwania ustalana jest indywidualnie według potrzeb maluszków.Nauczamy poprzez śpiewanie piosenek, mówienie wierszyków oraz przy wykorzystaniu różnorodnych, w tym także autorskich materiałów takich jak karty obrazkowe, plakaty czy maskotki. Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej zapraszamy na naszą strone domową.

Szczegóły strony www.englishwanted.pl:

Podlinkuj stronę www.englishwanted.pl:

Angielski dla dzieci Dzierżoniów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Promyczek jest placówką niepubliczną prowadzoną przez osoby prywatne. Jest czynny cały rok, 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00
  Promyczek to miejsce pełne słońca, ciepła i radości. Powstał z myślą o dzieciach ciekawych świata. Pobyt w placówce ma poruszyć umysł, ręce, nogi i wyobraźnię dzieci. Promyczek nie zastąpi ani Mamy ani Taty, ale zapewni: kameralne grupy zapewniające bliski, indywidualny kontakt, wykwalifikowaną kadrę opiekującą się troskliwie każdym dzieckiem stwarzając ciepłą i przyjazną atmosferę, 3 posiłki dziennie, przygotowywane na miejscu w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną, przestronne sale dydaktyczne wyposażone w atestowane meble i zabawki, sprawdzony program dydaktyczno –wychowawczy, stałą opiekę logopedy, bezpieczny plac zabaw i dużo ruchu na świeżym powietrzu, bogaty program zajęć w ramach czesnego, liczne atrakcje w przedszkolu(przedstawienia teatralne, dni tematyczne, koncerty muzyczne, warsztaty kulinarne, wycieczki, imprezy okolicznościowe).

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.l-star.pl »

  Marzysz o prawie jazdy? Chcesz już jeździć samochodem? A wiąż nie masz odwagi aby wybrać sie na kurs ponieważ bojisz się egzaminu ? Zapraszamy do nas! Szkoła jazdy L-star na rynku działamy od 2008 roku.Z nami przygotujesz sie do egzaminu tak że będzie to dla ciebie drobnostka.Dzięki dobrej reputacji większość naszych kursantów jest "z polecenia". Naszą wizytówką nie są spoty reklamowe czy tony ulotek a lubdzie usatysfakcjonowani, zadowoleni, wykazujący się właściwą znajomością przepisów drogowych. Jeśłi jesteś zainteresowany serdecznie zapraszamy na naszą strone.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zobacz kurs na prawo jazdy radom : anlex.radom.pl »

  Oferujemy dodatkowe godziny poświęcone nauce jazdy przygotowujące do egzaminu państwowego. Wysoka jakośc szkoleń, miła atmosfera oraz urozmaicanie szkoleń o prezentacje multimedialne sprawia, że nasi kursanci czują się u nas swobodnie i zdobywają wiedze w bezstresowy sposób. Zajęcia uczą poruszania się pojazdami zgodne z zasadami ruchu drogowego. Firma anlex umożliwia wykonanie badań lekarskich na miejscu, co jest dużym udogodnieniem dla kursanta. Nasza szkoła specjalizuje się w szkoleniu kategorii B.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »