Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Promyczek jest placówką niepubliczną prowadzoną przez osoby prywatne. Jest czynny cały rok, 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00
  Promyczek to miejsce pełne słońca, ciepła i radości. Powstał z myślą o dzieciach ciekawych świata. Pobyt w placówce ma poruszyć umysł, ręce, nogi i wyobraźnię dzieci. Promyczek nie zastąpi ani Mamy ani Taty, ale zapewni: kameralne grupy zapewniające bliski, indywidualny kontakt, wykwalifikowaną kadrę opiekującą się troskliwie każdym dzieckiem stwarzając ciepłą i przyjazną atmosferę, 3 posiłki dziennie, przygotowywane na miejscu w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną, przestronne sale dydaktyczne wyposażone w atestowane meble i zabawki, sprawdzony program dydaktyczno –wychowawczy, stałą opiekę logopedy, bezpieczny plac zabaw i dużo ruchu na świeżym powietrzu, bogaty program zajęć w ramach czesnego, liczne atrakcje w przedszkolu(przedstawienia teatralne, dni tematyczne, koncerty muzyczne, warsztaty kulinarne, wycieczki, imprezy okolicznościowe).

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole prywatne Szczecin »

  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci Dzierżoniów »

  Najlepsza szkoła angielskiego English Wanted ! Stosujemy nowoczesne metody nauczania tj. metody audiolingwalną, elicytacji, komunikacyjną czy reagowania ciałem, aby język angielski szybko przestał być językiem obcym. Oferujemy nauke języka angielskiego jak i niemieckiego. Posiadamy uczniów w bardzo zróżnicowanym wieku od przedszkolnego do osób dorosłych. Zapraszamy również do współpracy przedszkola.Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat. Częstotliwość oraz długość ich trwania ustalana jest indywidualnie według potrzeb maluszków.Nauczamy poprzez śpiewanie piosenek, mówienie wierszyków oraz przy wykorzystaniu różnorodnych, w tym także autorskich materiałów takich jak karty obrazkowe, plakaty czy maskotki. Jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej zapraszamy na naszą strone domową.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: